Trendy AW’13: symboliczny print

 

symbolsSymbole – to one mają teraz swoje pięć minut w świecie mody, chociaż od dawien dawna są obecne. Już w latach 90-tych znaki Yin Yang czy też klasyczna „buźka” pojawiały się na różnego rodzaju ubraniach. Teraz przyszła kolej na bardziej rozbudowane i skomplikowane infografiki.
Starożytne egipskie hieroglify, henna hand, znaki znane nam z baśni, związane z czarami i z okultyzmem, związane z boskością, znaki królewskiej władzy, to główne motywy pojawiające się m. in. na wybiegach.

symbolsprint1Te drukowane symbole doskonale przyjęły się u takich gwiazd jak Rihanna, Rita Ora, A$AP Rocky i Azealia Banks.
W połączeniu z czarną skórą, z paskami, czy też z teksturami w duże oczka wyglądają cudownie!
Do sukienki z printem Henna Hand wystarczy, że założysz czarną skórzaną skórę, glany i już wyglądasz jak gwiazda rocka! To Ty wyznaczysz trendy!

symbolhennahand

Bubba Gamp Lookbook AW’13

Nasz jesienno – zimowy lookbook ujrzał właśnie światło dzienne. Poniżej będziecie mogli zobaczyć i ocenić efekty pracy cudownych osób, którym z tego miejsca dziękujemy!

Zdjęcia: Ewa Sikora

Makijaż: Kamila Patyna

Modelka: Justyna Kołtun

Stylizacja: Jola Stańczak | Bubba Gamp

 

 

 

Deynn lubi naszego wściekłego rottweilerka <3

Tak Marita – Deynn pisze o swoim wyborze: „W ostatnim czasie można zauważyć, że nie odstawiam szpilek. Lato sprawiło, że zaczęłam ubierać się bardziej kobieco ale już czuję, że to ulegnie zmianie. Przez ostatnie dni zostały odnotowane maksymalne temperatury z czego nie jestem zadowolona, wolę lekki chłodek i słońce za chmurami. Ale nie narzekam, przynajmniej można odziać się w skromne ciuchy i szybko wylecieć z domu. W stylizacji możecie zauważyć czarną bluzkę? Nie, zmyłka, jest to prosta, zwiewna sukienka. Nie lubię ciuchów typu bomber czy mega oversize, wolę mieć ciuch jak najbliżej ciała. Aby przełamać tą całą landrynkowość postawiłam na torebkę z mocnym akcentem rottweilera wylansowanego przez Givenchy.”

Torebka dostępna jest tu: http://bubbagamp.pl/sklep/torebki/80-torebka-wsciekly-pies.html

A po więcej informacji i zdjęć zapraszam Was na bloga Deynn

Deynn w torebce z Bubba GampDeynn w torebce z Bubba Gamp

We love prints

Moda na koszulki i bluzy z napisami za sprawą londyńskich ulic powraca jak bumerang.
Takie bluzy to sposób na podwójne wyrażenie siebie – teraz nie tylko forma, ale i treść jest ważna.
Nie ma fashionistki, która w swojej szafie nie miałaby takiej bluzy.
Poniżej Maffashion na tegorocznym openerze w bluzie Too Many Fucking Idiots.
Dziewczyny pamiętajcie – printy zawsze w modzie!